Vložit inzerát

SERVISNÍ TECHNIK | jeřábová technika | AUTO k souk.úč.

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Baví tě řídit a čas strávený za volantem ti nevadí? Chceš si práci organizovat sám?
Práce ve výškách je pro tebe hračka a nelekneš se servisování vysokozdvižné techniky?
Tak tebe přesně hledáme!
Pokud máš vyhlášku 50, alespoň paragraf 6 a jsi zdravotně způsobilý pro práci ve výškách, už se nerozmýšlej a napiš nám. Máme pro tebe práci.

Nemusíš jezdit do firmy, dáme ti auto, notebook a telefon a hezky z domu budeš vyjíždět k našim klientům na servis jeřábů a vysokozdvižné techniky.

Klienti jsou do 40 km v okolí Brna, tak bude nejideálnější, když budeš bydlet v Brně.

Ještě si to shrňme:
- dostaneš auto, iphone, notebook a klienty, za kterými budeš jezdit na servis z domu
Co se servisu týká:
- provozuješ montáž, údržbu a opravu jeřábové techniky
- podáš instruktáž budoucí obsluze
- zkontroluješ opotřebení dílů a jejich případnou výměnu
- provedeš diagnostiku dalších poruch

Požadavky

Co od tebe potřebujeme:
- vyhlášku 50 min §6 pro samostatnou práci
- zkušenost se servisováním strojů (mechanika a elektro)
- zdravotní způsobilost pro práci ve výškách (můžeš pracovat i v 10m)
- řidičský průkaz sk. B
- pohotovost týden, 1x za 6 týdnů - možný výjezd k nenadálé poruše, který překazí plány a musíš vyjet hned (za toto příplatek 5000kč)
- samostatnost, pečlivost
- předchozí zkušenosti z obdobné pozice jsou vítány

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek