Vložit inzerát

ADMINISTRATIVA V SERVISNÍM ODDĚLENÍ

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jste technicky orientovaný/á, máte kladný vztah k automobilům a alespoň nějakou zkušenost z administrativy?
Pokud ano, pak nám zašlete svůj životopis!

Náplň práce:
* Zpracování dokladů za služby v rámci servisních činností
* Schvalování oprav vozidel v operativním leasingu
* Správa technických průkazů vozidel v operativním leasingu
* Kontrola smluvních servisních středisek, komunikace se servisy (auto, pneu)
* Tvorba reportů

Pracovní doba: 40 hodin týdně
Docházka: 9:00 - 15:00 nutné, zbytek flexibilní
Lokalita: Praha 5 Radlická
Nástup: ihned

Požadavky

* min. SŠ/VŠ vzdělání
* Velmi dobrá orientace v autoopravárenství výhodou
* Komunikativnost, schopnost práce v týmu
* Pečlivost, důslednost, spolehlivost
* Znalost práce na PC

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 28000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek