Vložit inzerát

TECHNICKÝ OBCHODNÍ MANAŽER - CELÁ ČR

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jste zkušený obchodník se schopností navázat a uchovat dlouhodobé obchodní vztahy? Rozumíte technickým produktům v oblasti strojírenství či vzduchotechniky a dokážete je prezentovat zákazníkům i v anglickém jazyce?
Dejte nám o sobě vědět a zašlete nám své CV na pozici:

Co Vás čeká:

- péče především o stávající zákazníky - severní, západní, střední a jižní Čechy
- aktivní vyhledávání a oslovování nových zákazníků v technické oblasti
- samostatné plánování a řízení technických obchodních jednání
- zaměření na úspěšné výsledky
- spolupráce s produktovými a aplikačními inženýry
- možnost využití kanceláře v Brně

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání technického směru - strojírenství nebo elektrotechnika
- Aktivní AJ pro jednání se zákazníky
- Min. 5 let praxe v aktivním prodeji technologií nebo technických produktů podmínkou
- Ochota cestovat v rámci celé ČR - cca 3 dny v týdnu u zákazníků

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 65000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek