Vložit inzerát

Finanční Kontrolor/ka|až 55 000KČ| Vhodné pro absolventy

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro našeho významného klienta hledáme kandidáta/ku na pozici Finančního kontrolora.

Co bude náplní Vaší práce:

* Odpovědnost za závěrkové aktivity svěřené oblasti
* Kontrola účtování, přeúčtování, tvorba dohadů
* Periodický reporting finančních výsledků
* Úzká spolupráce a komunikace s interním a externím auditorem
* Spolupráce s Business controllingem a externí účetní firmou
* Pravidelné ad hoc analýzy
* Příprava podkladů pro budget, konsolidace
* Samostatné přípravy vybraných částí budgetu

Nástup: Ihned
Lokalita: Praha 5, hned vedle metra

Požadavky

* VŠ ekonomického zaměřením
* Min. 2 roky pracovních zkušeností ve financích/controlling (znalost tvorby dohadů nutností)
* Zkušenost z Big4 výhodou
* Znalost MS Excel, MS Office
* Základní znalost IFRS a CAS
* Znalost českého a anglického jazyka
* Analytické myšlení

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 43000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek