Vložit inzerát

ELEKTROMECHANIK ve VÝROBĚ - 1 směna, PRAHA 9 | až 55 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme spolehlivé kandidáty na pozici ELEKTROMECHANIK. Jedná se o práci ve stabilní společnosti.

Pracovní náplň:
* Zjišťování a odstraňování el. závad na tiskařských strojích
* Diagnostika a opravy elektrických částí mašin
* Opravy a úpravy průmyslového software a elektronických zařízení
* Provádění preventivní údržby elektronických zařízení a systémů
* Práce na rozvodech elektronických částí tiskových a dokončovacích strojů

Směny: pouze ranní a odpolední!
Mzda: 40 – 55 000 Kč dle zkušeností
Lokalita: Praha 9 – Hloubětín

Požadavky

* platný §6 vyhl. 50/1978 Sb.
* schopnost diagnostikovat poruchy PLC výhodou
* základní znalost servopohonů výhodou
* schopnost číst elektrická schémata
* ochota držet placenou pohotovost (1x týden měsíčně + 1x víkend)

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 40000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek