Vložit inzerát

HR / PR Specialist| 60 000Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Baví Vás oblast HR a máte v tomto měru již zkušenosti?

Aktuálně hledáme člověka, který se bude starat o celý životní cyklus zaměstnanců - od vyhledání a výběru kandidátů na různorodé pozice dle potřeb společnosti, přes jejich onboarding, další rozvoj, vzdělávání a celkovou spokojenost, ale také o PR aktivity.

Co bude Vaší hlavní náplní práce?

Oblast HR (85%):
* Starost o celkový life cycle zaměstnance od A do Z
* Příprava pracovně právní dokumentace při vzniku, změně a ukončení pracovních poměrů
* Zodpovědnost za vzdělávání a rozvoj zaměstnanců
* Poskytování pracovně právní a HR podpory pro vedoucí zaměstnance.
* Provádění průzkumů spokojenosti.
* Péče o zaměstnance – motivace, team building apodobně.
* Nastavování HR procesů.
* Zastřešení HR dokumentace a směrnic.
* Reporting vedení společnosti, účast na poradách.
* Účast na veletrhu práce

Oblast PR (15%):
* Zastřešení interní i externí komunikace, příprava tiskových zpráv.
* Zastupování společnosti v roli mluvčího.
* Řešení reklamací s koncovými zákazníky.

Lokalita: Nehvizdy u Prahy
Nástup: Ihned

Požadavky

* Min 2 roky zkušeností z obdobné HR pozice
* Znalost problematiky náboru, vzdělávání, pracovního práva.
* Nadšení pro práci v HR
* Komunikativní angličtina

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek