Vložit inzerát

PRÁVNÍK PRO VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte právní vzdělání a láká Vás pozice podnikového právníka?
V oblasti VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK se cítíte jako ryba ve vodě?

Pojďte pracovat k nám jako PRÁVNÍK PRO OBLAST VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK.

Co Vás na této pozici čeká?

- Tvorba a aktualizace vzorů dokumentů pro zadávání řízení podle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
- Vytváření interních předpisů a postupů
- Podpora přípravy zadávacích podmínek jednotlivých zakázek
- Administrace zadávacích řízení
- Kontrola práce komise z pohledu dodržování legislativy a předpisů

Nástup: Ihned
Lokalita: Praha 7

Požadavky

- VŠ vzdělání v oboru právo a právní vědy
- Orientace v oblasti veřejných zakázek a souvisejích oblastí výhodou
- Komplexní znalost MS Office
- Dobré organizační a vyjednávací dovednosti
- Ochota učit se novým věcem

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Právní služby, Služby
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek