Vložit inzerát

Exekutivní asistent/ka v mezinárodní společnosti, 300 kč/h.

Hlavní město Praha Nezáleží

Náplň práce

Hledáte si nové zaměstnání a nebo brigádu a na asistentské pozici máte zkušenost? Jste proaktivní a nezaleknete se angličtiny? Pak nám pošlete své CV a my se Vám obratem ozveme!

Náplň práce:
- podpora vedoucích pracovníků společnosti (CFO)
- správa kalendáře a zařizování služebních cest
- office management (pošta, kurýři, objednávky kancel. potřeb…)
- organizování týmových aktivit, vedení komunikace
- zařizování meetingů, příprava prezentací, zápisy z porad
- výpomoc s interní i externí komunikací (vč. B2B)
- podpora týmu, spolupráce s HR oddělením
- reporting a ad hoc úkoly

Spolupráce: na dobu určitou
Smlouva: DPČ a nebo HPP dle domluvy
Lokalita: Praha 10, možnost home office

Požadavky

- SŠ vzdělání
- docházka alespoň 20 hodin týdně
- praxe na obdobné pozici (ideálně z mezinárodní společnosti)
- angličtina na úrovni C1
- aktivní uživatel MS Office
- výborné komunikační dovednosti
- samostatnost, odpovědnost

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 300 CZK do 300 CZK
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží