Vložit inzerát

KOORDINÁTOR PROJEKTU | AUTOMOTIVE

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

KOORDINÁTOR PROJEKTU v kvalitě? V té šedi inzerátů konečně změna! Zajímavá a nestereotypní je i náplň práce! Hledáme silnou osobnost, která umí vést tým a zná základní nástroje kvality. Pokud navíc znáte prostředí automotive, ozvěte se!

Co Vás bude čekat:
- Řídit a koordinovat běžící projekty
- Vedení teamu v rámci projektu
- Zodpovídat za dodržování nastavených kvalitativních standardů
- Komunikace se zákazníkem (technology, mistry výroby)
- Sbírat data, analyzovat a pravidelně reportovat nadřízeným i zákazníkovi
- Řešení zákaznických reklamací
- Příprava projektové dokumentace
- Řešit vzniklé problémy, analyzovat jejich příčiny a navrhovat zlepšení (budete používat nástroje 8D, 5 WHY, apod.)

Požadavky

- Zkušenosti z kvality nebo s vedením projektů
- Znalost automotive
- Zkušenosti s vedením týmu výhodou
- Základní znalost 8D reportů, FMEA, 5 WHY

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek