Vložit inzerát

OSOBNÍ BANKÉŘ

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Chcete proniknout do světa bankovnictví, ale v bance jste ještě nepracovali? Nevadí!!!

Pokud jste komunikativní, energičtí, baví Vás práce s lidmi a nechybí Vám empatie, pak hledáme právě Vás!

Nikdo nemá rád tlak a tvrdý prodej...To Vás u nás ale nečeká!Jsme tu pro klienty, pomáháme, vzděláváme, nasloucháme!

Rozjeďte to s námi! Co bude Vaší náplní práce?

- Komunikace s lidmi a budování svého portfolia
- Komunikace a koordinace aktivit napříč společností
- Administrativa
- Poradenství
- Zjišťování potřeb klientů a jejich blízkých
- Práce v interním systému

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání s maturitou
- Znalost práce na PC, mobilu, tabletu apod.
- Zkušenost s prodejem či zákaznickým servisem
- Komunikativní, sympatická osobnost

Místo pracoviště

Vysoké Mýto

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 27000 CZK do 34000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek