PROJEKTOVÝ MANAŽER | ENERGETIKA | AŽ 80 000 KČ | 13. PLAT & HO

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Světový lídr na trhu jaderné energetiky hledá do svého týmu nového kolegu na pozici:

PROJEKTOVÝ MANAŽER

Na pozici budete zodpovídat za:
- projekty - řízení finančních toků, dohled nad vývojem nákladů, odhady nabídek, řízení projektu
- vyjednávání se zákazníky
- analýza smluvních požadavků pro úspěšnou realiazci projektu
- návrhy řešení provozínch a obchodních problémů
- vyjednávání a komunikace se zákazníky
- účast na obchodním vyjednávání se zákazníkem
- kalkulace nákladů a nabídkové ceny
- přípravu obchodních podmínek pro projekty
- obstarání schválení nabídky od managementu firmy před jejím předáním zákazníkovi
- komunikace s managementem
aj.

Více informací: zuzana.slechtova@grafton.cz

Požadavky

- Minimálně Bc. vzdělání v oboru projektový management, inženýrství, obchod, technického nebo ekonomického směru
- čeština zároveň výborná úroveň angličtiny
- Porozumění PMI
- znalosti a zkušenosti s projektovým řízením, plánování projektů a řízení nákladů
- ideálně 5 let + zkušeností v oboru
- teamový hráč, motivace, nezávislost, komunikativnost
- schopnost pracovat na projektech
- ochota cestovat

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 70000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek