Vložit inzerát

C# .NET/WPF PROGRAMÁTOR

Zlín (Zlínský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Chceš být součástí týmu SW vývojářů, architektů a testerů, kteří vyvíjejí aplikace používané po celém světě? Vyhovuje Ti neformální atmosféra a chceš pracovat v kolektivu pohodových lidí? Umíš programovat a domluvíš se anglicky?
Tak neváhej a dej nám o sobě vědět!

Náplň práce:
* vývoj softwaru v C# .NET/WPF - webové, desktopové nebo backendové aplikace
* rozvoj a udržování současného softwarového řešení zákazníka
* navrhování a realizace nových softwarových řešení zákazníka

Požadavky

* min. SŠ vzdělání v oblasti IT
* praktická znalost a zkušenost C#, .NET a Visual Studio
* praktická znalost a zkušenost WPF
* zájem o moderní objektový SW design
* znalost NUnit, Git nebo RTC, SCRUM výhodou
* komunikativní znalost AJ
* analytické myšlení
* týmový duch

Místo pracoviště

Vsetín

Informace o pozici

  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek