Vložit inzerát

ANALYTIK PRO OBLAST GDPR

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Máte praxi v oblasti zpracávní osobních údajů (GDPR)? Domluvíte se navíc bez problémů anglicky?

Pošlete nám svůj životopis. Hledáme ANALYTIKA PRO OBLAST GPDR.

Jaká práce by Vás čekala:
- budete podporou pro dvě oddělení v rámci firmy a budete jim pomáhat s koordinací a monitoringem aktivit v rámci projektů souvisejících s GDPR
- těmto dvěma oddělením budete poskytovat poradenství
- budete se také starat o proškolování zaměstnanců v rámci problematiky zpracování osobních údajů
- budete dohlížet na aktuálnost pravidel a jejich dodržování
- nemine Vás ani aktualizace a tvorba business pravidel

Nyní čeká na rozjezd projekt nové interní aplikace. Vaše role v tomto projektu bude:
- vypracování návrhu pravidel pro tuto aplikaci
- úpravy ve struktuře aplikace
- analýza změn v datech a posouzení dopadů těchto změn na GDPR

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání ideálně se zamřením na právo nebo personalistiku
- Velmi dobrá znalost AJ
- Zkušenosti v oblasti zpracování osobních údajů

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek