Vložit inzerát

ELEKTROPROJEKTANT AUTOMATIZACE

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jsi zapálený do aut, automobilového průmyslu a zároveň umíš vytvářet projektovou dokumentaci?
Pak neváhej a ozvi se nám ohledně pozice:

Tvojí náplní práce bude:

- Tvorba projektové dokumentace elektro, řídicích systémů apod.
- Vytváří podklady pro realizování změn v předvýrobních etapách, ale i ve
výrobních etapách
- Navrhuje elektrickou část řešení na základě poptávky od zákazníka
- Technická jednání se zákazníkem
- Kompletační činnost
- Autorský dozor, případně koordinace stavby
- Příprava podkladů pro výběrová řízení
- Samostatné řízení zakázek

Požadavky

- Vzdělání se zaměřením na Automatizační techniku nebo
elektrotechniku
- Výhodou 2-3 roky praxe v oboru
- Celkový přehled v oblasti řídicích a automatizačních systémů
- Znalost práce v e-PLAN a AutoCAD a případně v jiných CAD/CAE/CAM
systémech
- Základní znalost NJ nebo AJ na úrovni práce s technickou dokumentací
- 100% zájem o obor, ochotu dále se vzdělávat
- Schopnost řešit problémy, spolehlivost, pečlivost
- Schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně
- Časová flexibilita, ochota cestovat
- Řidičský průkaz skupiny B
- Vhodné i pro absolventy

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek