Vložit inzerát

MANAŽER PROJEKTU | SENSORIKA

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Přední světový výrobce senzorů s více než 70ti letou tradicí rozšiřuje své řady! Vyhovuje Vám práce 50 na 50 v kanceláři a u zákazníka? Čtěte dál:

Pojďte se stát součástí společnosti zaměřující se na průmyslovou automatizaci. Hledá se PROJEKTOVÝ MANAŽER!

Co by se od Vás čekalo:
- Vedení projektů v oblasti průmyslové automatizace v ČR a zahraničí
- Tvorba projektových nabídek
- Komunikace se zákazníky, dodavateli a subdodavateli
- Vytváření aplikačních studií a zákaznická podpora
- Koordinace činností a kontrola externích výrob či dodávek

Požadavky

- SŠ nebo VŠ technického směru
- Velmi dobrá angličtina
- Zkušenost v oblasti automatizace VÝHODOU
- Zkušenost z oblasti vedení projektů VÝHODOU
- Časová flexibilita
- Řidičský průkaz B + ochota cestovat

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 60000 CZK do 85000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek