Vložit inzerát

SUPPLY CHAIN MANAGER

Ostrava (Moravskoslezský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Mezinárodní společnost hledá zkušené kandidáty/tky na pozici SUPPLY CHAIN MANAGER. Pokud máte VŠ vzdělání, komunikativní znalost anglického jazyka a zkušenosti na této pozici ve výrobní společnosti, zašlete své CV a probereme více informací.

Náplň práce:

* plánování, návrh, optimalizace a vyhodnocování výrobních procesů v dodavatelském řetězci
* optimální řízení materiálových toků
* řízení dodavatelů a zajištění nepřetržitého zásobování výroby
* vedení zaměstnanců, jejich podpora a rozvoj
* péče a optimalizace dodavatelů

Požadavky

* VŠ vzdělání - SCM/logistika výhodou
* velmi dobrá komunikativní znalost anglického jazyka - využiti pro komunikaci s mateřskou společností
* zkušenost na pozici ve výrobní společnosti min. 2 roky
* znalost LEAN managementu - výhodou
* znalost SAP výhodou
* výborné komunikační a prezentační dovednosti
* analytické myšlení

Místo pracoviště

Ostrava

Informace o pozici

  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 70000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek