Vložit inzerát

Marketingová asistentka|centrum Prahy až 35 000Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte znalost marketingu a také vás baví administrativa?

Pak hledáme Vás!

Co Vás čeká?

* příprava a aktualizace propagačních a prezentačních materiálů (prezentace, nabídky, inzeráty, bannery)
* administrativní činnosti související s agendou kanceláře ( např. vedení, správa databází)
* zajišťování účasti kanceláře na akcích (i formou online), včetně organizace teambuildingů, večírků apod.
* externí komunikace – emailová obchodní sdělení, komunikace prostřednictvím sociálních sítí
* aktualizace webových stránek
* vytváření příležitostí pro zviditelnění kanceláře na českém trhu
* administrativní činnosti související s agendou kanceláře
* výpomoc v ostatních oddělení back office

Nástup: Ihned
Lokalita: Praha 1

Požadavky

* SŠ vzdělání s maturitou
* zkušenost s MS Office a sociálními sítěmi
* angličtinu na úrovni B2
* praxi na administrativní nebo marketingové pozici
* výborné komunikační dovednosti a psaný projev
* zodpovědnost a pečlivost a samostatný přístup

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 32000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek