Vložit inzerát

Vedoucí oddělení rozpočtu a controllingu 50 000Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti z kontrolingu a přípravit rozpočet společnosti umíte také? Pak hledáme Vás!

Náplň práce
- Tvorba propočtů očekávaného plnění výnosů a nákladů společnosti
- Sestavování a úpravy rozpočtu výnosů a nákladů společnosti vázané na HMP
- Odpovědnost za oblast rozpočtu, plánování a controllingu společnosti
- Tvorba finančních a nákladových analýz, propočtů očekávaného plnění společnosti
- Tvorba pravidelného reportingu, hlášení a podkladů pro příslušné hospodaření
- Správa bankovních účtů

Nástup Ihned
Praha 7, Holešovice

Požadavky

Požadujeme :
- Praxe v oblasti controllingu a tvorby rozpočtu
- VŠ vzdělání (nejlépe ekonomického směru)
- Znalost MS Office na pokročilé úrovni
- Přehled v účetních postupech a orientace ve finančních výkazech

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 50000 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek