Vložit inzerát

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | ZDRAVOTNICKÝ MATERÁL

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti na pozici obchodníka z oblasti farmacie/zdravotnictví? Neváhejte a zašlete svůj životopis! Staňte se členem našeho týmu!

* Marketingové oddělení Vás nikdy nenechá ve štychu!
* Obchodní tým mezi sebou spolupracuje!
* Pro naše klienty jsme parťákem v dobrém i zlém!

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE BUDE:

* Pečovat, komunikovat a udržovat dobré/nadstandardní vztahy se zákazníky (zdravotnická zařízení, nemocnice, střední management, zdravotní sestry ...)
* Vyhledávat nové zákazníky, navrhovat produktový mix, jednat o ceně
* Jasně že nám jde o prodej zdravotnického sortimentu, ALE chceme to dělat jinak! Slušně, empaticky, odborně
* Poskytování odborného poradenství, komunikace
* Zodpovědnost za region: Východní Čechy a Jižní Morava
* Možnost růstu na pozice Sales manager nebo Area manager

Požadavky

* min. SŠ vzdělání
* Proklientský přístup a příjemné vystupování
* Znalost veřejných zakázek
* Praxe na pozici obchodní zástupce
* Aktivní řidič/ka sk. B!
* Ochota cestovat v přiděleném regionu
* Základní znalost práce na PC

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek