Vložit inzerát

INTERNÍ AUDITOR | až 55 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Baví tě audit a nevydržíš dlouho na jednom místě? Interní auditor v naší společnosti se podívá každý měsíc na pár dní do jiné země v Evropě. (Navštívíš Finsko, Německo, Itálii, Anglii nebo třeba Rakousko a mnohé další). Pokud Tě zajímá finanční audit a máš s ním už zkušenost (ať už z výroby nebo auditorské společnosti) - tohle může být další kariérní posun, který hledáš.

Čeká Tě:
- Účast na plánování projektů interního auditu
- Účast na interním auditu v terénu (zaměření na podnikové i provozní procesy, výkaznictví, interní kontroly, SOX,..)
- Možnost samostatného řízení projektů v rámci auditu
- Zpracování výstupů auditu
- Prezentace výsledků auditu včetně podnětů pro zlepšení
- Spolupráce s externími auditory
- Komunikace v AJ na pravidelné bázi

Požadavky

- Bc. vzdělání v oblasti financí/ekonomiky
- 1-3 roky praxe v účetnictví/auditu/finančních funkcích
- Plynulá znalost AJ
- Velkou výhodou jsou profesní certifikáty (CA/CPA)
- Znalost US SOX
- Zkušenost s používáním SW pro audit je velkou výhodou
- Znalost MS Office
- Ochota cestovat

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 40000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek