Vložit inzerát

PAYMENT SPECIALIST | ABSOLVENT

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Prázdniny se blíží ke konci a Ty hledáš první pracovní pozici? Zajímá Tě oblast financí a kamarádíš se s Excelem? Máš smysl pro detail, jsi analytický typ a chceš dostat skvělý základ pro svoji kariéru?

* Jsme velká mezinárodní společnost s propracovaným systémem zaškolení - do problematiky Tě dostaneme tak, aby jsi jí skutečně porozuměl/a.
* Nabízíme velkou flexibilitu i možnost práce z domu po zaučení.
* Možnost kariérního posunu v rámci firmy je samozřejmostí.

Co Tě čeká:
- Příprava automatických plateb
- Příprava manuálních plateb v elektronickém bankovnictví
- Komunikace s bankami
- Rekonciliace
- Podílení se na účetní uzávěrce
- Příprava reportů a analýz

Požadavky

- Komunikativní AJ
- SŠ nebo VŠ vzdělání (obor finance nebo ekonomika výhodou)
- Znalost ERP systému výhodou
- Zájem o oblast financí
- Znalost Excel - výhodou

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 29000 CZK do 32000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek