Vložit inzerát

Programátor ABB robotiky - ( i junior )

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme šikovného člověka na pozici Programátora robotů, který už má určitou zkušenost, nebo někoho, který pracuje na pozici CNC obrábění a měl by chuť se posunout dále...

Tvoje náplň práce bude:

* On-line programování robotů ABB, výhodou je zkušenost s Off-line programováním
* Základní parametrizace a kalibrace robotů
* Oživení a uvedení do provozu
* Podpora náběhů nástrojů po zákaznických změnách nebo opravách
* Reportování výsledků programování a podpora při specifikování nových nástrojů
* Testování zařízení

Požadavky

* vzdělání technického směru
* praxe v oblasti robotiky ABB (velkou výhodou nikoliv podmínkou)
* komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka (podpoříme jazykovým kurzem!)
* organizační a komunikační dovednosti
* technické a analytické myšlení

Místo pracoviště

Tachov

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek