Vložit inzerát

BOZP + ENVIRONMENTAL MANAGER

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Významná zahraniční společnost hledá do svého týmu Safe enviromental managera, který bude zodpovědný za :

* Zavádění, udržování a zkvalitňování EMS (ISO řady 14 000) - prosazování zásad environmentální politiky společnosti
* Metodické řízení organizačních složek společnosti dle EMS - vypracovávání materiálů (zpráv, analýz) souvisejících s EMS pro potřeby vrcholových manažerů společnosti
* Kontrola, prověřování EMS v rámci společnosti - spolupráce s příslušnými certifikačními orgány EMS a kvality
* BOZP a PO problematika ve výrobním závodě
* Školení zaměstnanců na bezpečnost práce a požární ochranu
* Navrhování opatření pro vyšší zabezpečení ochrany na pracovištích

Požadavky

- Min. SŠ (technického směru výhodou)
- Zkušenosti na obdobné pracovní pozici
- Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
- Odborná způsobilost v oblasti BOZP (OZO dle zákona č. 309/2006 Sb.)
- Pokročilá znalost MS Office

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 80000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek