Vložit inzerát

ACCOUNT MANAGER | MÉDIA A REKLAMA

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Je vaší silnou stránkou komunikace a vyjednávání? Chcete pracovat v oblasti médií a obchodu? Považujete se za zodpovědného člověka, který ocení maximální flexibilitu? Pak čtěte dál!

Pro našeho klienta působícího v oblasti médií nyní hledáme Account Managera!

Co bude Vaší náplní práce?
* Komunikace a vyjednávání o reklamních projektech
* Vytváření obchodních nabídek pro klienty dle jejich potřeb
* Udržování dobrých vztahů se stávajícími klienty
* Vyhledávání a rozvíjení nových vztahů s potenciálními klienty
* Navštěvy veletrhů a konferencí
* Zadávání online reklamy a tištěné reklamy v odborných titulech

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání
* Perfektní znalost českého jazyka
* Základy anglického jazyka
* Dobré vyjadřovací schopnosti slovem i písmem
* Silné komunikační dovednosti
* Znalost práce na PC
* Tah na branku, orientace na výsledek obchodního ducha
* Schopnost argumentovat, vyjednávat a umět přesvědčit
* Samostatnost a reprezentativní vystupování

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 30000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek