Vložit inzerát

Sales Manager | IT | 90 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti s vedením obchodního týmu? Víte, na čem stojí dobrá obchodní strategie a jak ji propojit s marketingem? Je Vám blízká oblast IT? Pokud jste si odpověděli 3x ano, určitě čtěte dál!

Pro našeho klienta, významného hráče v oblasti poskytování IT služeb, nyní hledáme Sales Managera!

Co bude Vaší náplní práce?
- Tvorba obchodní strategie a obchodních plánů
- Vedení obchodního týmu
- Interní komunikace s vývojovými týmy
- Komunikace s externími partnery
- Sledování konferencí a akcí, na kterých lze propagovat produkty společnosti a účast na těchto akcích
- Zajišťování propagačních materiálů

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání
- Zkušenost na obdobné pozici alespoň 3 roky
- Zkušenost s vedením obchodního týmu
- Předchozí zkušenost s tvorbou obchodní strategie
- Angličtina na pokročilé úrovni - častá komunikace se zahraničními zákazníky
- Orientace v IT (ideálně zkušenost z IT společnosti)

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Management
  • Plat: Od 80000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek