Vložit inzerát

SAP Konzultant FI

Ostrava (Moravskoslezský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pokud jste mediorním anebo seniorním SAP konzultantem v oblasti financí (SAP modul FI),
nabízíme vám příležitost uplatnit svoje znalosti v prostředí úspěšné expandující mezinárodní
společnosti na zajímavých projektech pro významné společnosti v České republice i v zahraničí.
Budete hrát klíčovou úlohu při návrhu, implementaci a podpoře řešení SAP pro naše zákazníky
Vaším úkolem nebude realizace předem definovaných úkolů, ale
budete především poradcem pro naše zákazníky v oblasti nastavení
jejich procesů a také způsobu jejich řešení v systému SAP S/4HANA.

Co budete dělat?
Budete spolupracovat na realizaci zajímavých projektů implementace a
podpory systému SAP pro velké společnosti v různých sektorech.
Mezi Vaše odpovědnosti bude patřit:
- Analýza potřeb, cílů a procesů zákazníka
- Zpracování procesní analýzy, tvorba funkční specifikace, tvorba nabídek
- Realizace a odpovědnost za realizaci navržených řešení
- Zadávání práce a komunikace s týmem ABAP a SAP Java programátorů a dalších vývojářů
- Testování a spolupráce při nasazování systému podle projektových standardů a metodik
- Komunikace se zákazníky, poskytování podpory a školení
- Příprava projektové dokumentace
- Podpora řešení v produktivním provozu
- Potenciálně vedení implementačního týmu

Požadavky

Jaký by měl být Váš profil?
- Min. 5 let zkušeností v SAP FI, FI-AA, newGL, výhodou CO
- Pokročilá znalost a praktická zkušenost s implementací uvedených modulů
- (analýza, cílový koncept, konfigurace, implementace, případně modifikace, školení, podpora)
- Znalost integračních vazeb s ostatními moduly (SD, MM, CO, …)
- Znalost ABAP výhodou
- Znalost finančního účetnictví a daní včetně aktuální legislativy
- Dobrá znalost českého a anglického jazyka (slovem i písmem)
- Výborné analytické myšlení.
- Přístup orientovaný na zákazníka, dobrá komunikační dovednost

Místo pracoviště

Ostrava

Informace o pozici

  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 100000 CZK do 150000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek