Vložit inzerát

TEAM LEADER |2 DNY HOME OFFICE

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenosti z personálky a už je čas se posunout výše? Chceš vést tým konzultantů? Máš chuť podílet se na zajímavých projektech a komunikovat s významnými klienty?

Co budeš jako Team Leader dělat?
* vést, motivovat a podporovat tým zaměstnanců na pobočce v Praze
* pečovat o klienty, konzultovat s nimi jejich potřeby v oblasti náboru a personálních služeb a navrhovat řešení
* navazovat nové obchodní kontakty a vyhledávat nové projekty

Požadavky

Co od tebe očekáváme?
* zkušenosti s náborem, ideálně z personální agentury, nebo interního HR
* zkušenosti s vedením lidí výhodou nebo předpoklady a silnou motivaci je vést
* velmi dobrou angličtinu (B2) - pro komunikaci s klienty
* proaktivní přístup a obchodní myšlení
* pozitivní osobnost a profesionální vystupování
* řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 35000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek