Vložit inzerát

Obchodní zástupce | HR služby

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jste přesvědčeni, že pro uzavření obchodu je nejdříve třeba odhalit a pochopit potřeby klienta a postavit obchodní vztah na vzájemné důvěře? Chcete klientům nabízet a poskytovat skvělé služby, abyste dokázali uzavřít nejen jednorázový obchod, ale především dlouhodobou plodnou spolupráci? Pokud odpovídáte „ANO“, pak toto je příležitost pro vás!

Rozšiřujeme tým a hledáme nového Obchodního zástupce k nám do agentury!

Náplň práce:
- Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
- Cold calls
- Péče o stávající klienty, rozšiřování obchodních příležitostí u stávajících klientů

Požadavky

Klienti od nás očekávají perfektní servis, proto ideálním kandidátem jste pokud máte:
- Alespoň 1 rok zkušeností na obchodní pozici (ideálně v sektoru služeb)
- Skvělé prezentační dovednosti
- Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
- Orientaci na potřeby klienta
- Tah na bránu a ochotu učit se novým věcem
- Smysl pro networking – interně i externě
- Angličtinu na úrovni min. B2.

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 0 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek