Vložit inzerát

ELEKTRO PROJEKTANT | AUTOMATIZACE | až 60 000 Kč!

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

POJĎ S NÁMI ŘÍDIT VÝROBU PIVA!

Do menší firmy se skvělou pracovní atmosférou a zaměřením na automatizaci hledáme dalšího do party. Pokud chcete svou kariéru posunout vpřed, nebojte se to zkusit a přihlaste se na pozici:

ELEKTROPROJEKTANT

Na této pozici Tě čeká:
- Příprava projektů řídících systémů v EPLANu
- Tvorba dokumentace pro výrobu rozvaděčových a řídících polí
- Příprava projektové dokumentace
- Komunikace s dalšími odděleními společnosti (technologie, PLC apod.)
- Komunikace s dodavateli a zákazníky

Požadavky

- Elektrotechnické vzdělání
- Platná vyhláška č. 50 (§6 nebo vyšší)
- Zkušenost s vývojovým prostředím EPLAN velkou výhodou
- Zkušenosti s řídícími systémy Siemens výhodou
- Zkušenost s 2D konstrukcí v AutoCAD výhodou
- Řidičský průkaz sk. B

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek