Vložit inzerát

FAKTURANT/KA, NÁKUPČÍ | 40 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Hledáte práci ve stabilní, české, výrobní společnosti s působením ve více jak 20 zemích světa? Nabízíme menší kolektiv a moderní prostředí.

Co budete dělat:

- Zpracovávat požadavky na nákup, vystavovat objednávky
- Zpracovávat a zadávat doklady do účetního systému
- Vydávat požadavky k platbě, párovat bankovní výpisy, spravovat pohledávky
- Vést agendu fakturace přijaté, banky, pokladny, objednávek vydaných
- Komunikace napříč firmou a s dodavateli ( AJ alespoň B2 pro komunikaci s kolegy a klienty)

Lokalita: Praha 9, u metra Hloubětín
Nástup: Ihned

Požadavky

- Angličtina slovem i písmem ( min B2)
- Ekonomické vzdělání
- Znalost MS Office
- Účetní Software ABRA - není podmínkou, zaučíme)
- Praxe na obdobné pozici výhodou
- Samostatnost

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 40000 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek