Vložit inzerát

BUSINESS ASSISTANT 45 000 KČ

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, který se zabývá chemickým průmyslem hledáme někoho na pozici Business Assistant.

Co bude Vaší náplní práce?
- budete první v linii v komunikaci se zákazníkem
- pracovat budete v interním systému
- budete sledovat objednávky a dodávky zboží, logistiku, zpoždění v dodávkách
- budete sledovat reklamace a změnách cen apod.
- budete organizovat podklady pro fakturaci
- budete komunikovat a starat se o stávající a nové zákazníky
- spolupracovat s ostatními kancelářemi společnosti, zákazníky a dodavateli v regionu Evropy a po celém světě
- shromažďovat relevantní informace o trhu - průzkum trhu
- alespoň jednou za rok výjezd za zákazníky nebo na tréninky a školení

Lokalita: Praha 1, centrum
Nástup: Ihned

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- předchozí zkušenosti z administrativy, logistiky a nebo obchodu min. 3 roky
- řidičský průkaz sk. B a ochota občasného cestování
- plynulá angličtina - denní komunikace se zahraničím - min. B2
- znalost programů MS Office

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 40000 CZK do 47000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek