Vložit inzerát

IFRS ODBORNÍK | až 75 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Do úspěšné developerské společnosti s bohatou historií hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici IFRS ODBORNÍK.

Co bude náplní Vaší práce?

- Monitorování, včasná identifikace a dodržování vyvíjejících se účetních pokynů
- Interpretace US GAAP a příprava technických memorand
- Spolupráce s auditory při přípravě audit reportů dle CAS
- Komunikace a objasňování účetních otázek a vyvíjejících se účetních pokynů vůči managementu
- Asistence při koordinaci ročních a čtvrtletních auditů a čtvrteční kontrola aktivit externích auditorů
- Příprava čtvrtletních souborů – IFRS
- Kontrola účetnictví s ohledem na CAS
- Daňová optimalizace

Požadavky

- Zkušenosti z auditu min 2-3 roky
- AJ pro denní komunikaci s kolegy ze zahraničí
- Výborná znalost MS Office
- Důkladná znalost českých účetních zásad a postupů
- Důkladná znalost IFRS, US GAAP
- Schopnost přicházet s řešením
- Pokročilé analytické schopnosti s důrazem na numerické dovednosti a analýzu dat
- Velmi dobré organizační a plánovací schopnosti
- Komunikativnost a pečlivost
- Vysokoškolské vzdělání

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 70000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek