Vložit inzerát

PRICING ANALYST| vhodné pro ABSOLVENTY/KY Až 50 000Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro našeho významného klienta hledáme uchazeče i s minimální zkušeností na pozici pricing analyst.

Co budete mít na starosti?

* Zodpovídat za tvorbu cen pro jednotlivé trhy
* Kontrolovat a pravidelně sledovat a aktualizovat cenové kalkulátory a šablony
* Brát v potaz změny mezi bankovními poplatky a poplatky za schéma podle zemí
* Kontrolovat faktury a časové rozlišení schémat a správně alokovat náklady ve výkazu zisků a ztrát
* Spravovat cenové modely a metodiky pro každou zemi
* Být podporou prodeje a marketingu, cenových analýz, kampaní a hodnocení
* Spolupracovat s reportingem v oblasti ziskavosti podle zákazníků, obchodníků, segmentů a nastavovat nákladové výkazy
* Analyzovat a sledovat marže produktů, služeb, zákazníků, kanálů a segmentů
* Komunikovat s pricing managerem a ostatními členy finančního oddělení

Lokalita: Praha 10, metro Strašnická
Nástup: Ihned

Požadavky

* Praxe 1 roky v oblasti ceno tvorby / financí, ale není podmínkou
* Praktické zkušenosti s nastavováním cen a metodiky, ideálně také alokací nákladů a reportingem ziskovosti zákazníků/produktů/kanálů/segmentů
* Vysokoškolské vzdělání ( zaměření ekonomického směru výhodou)
* znalost Microstrategy, Power BI a MS Access výhodou
* Schopnost dobře plánovat, dodržovat termíny, organizovat a dosahovat výsledků
* Skvělé komunikační a prezentační dovednosti
* Zkušenosti s většími datovými soubory, datovým skladem a reportingem jsou výhodou

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek