Vložit inzerát

SQL SPECIALISTA

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pro firmu, která rozjíždí nový projek na Ústecku hledáme SQL specialistu, který to umí s databází a SQL syntax

- Správa databází
- SQL dotazy a programování
- Tvorba a správa reportů v SQL reporting services
- Školení uživatelů, podpora uživatelů SAP a řešení problémů
- Přístup a správa uživatelů v Active Directory a v aplikacích
- Správa serverů, systémová integrace, speciální SW podpora
- Upgrade a aktualizace, zálohování dat, implementace standardních proces
- Implementace a podpora globálních systémů
- Podpora při implementaci projektů dodavatele
- Implementace nových projektů požadovaných zákazníky, EU a globálním IT týmem
- SW audit, neustálé zlepšování stávajících procesů
- Vizualizace dat

Požadavky

SQL Specialista by měl mít a znát :

- SŠ vzdělání s maturitou
- SQL server, SQL reporting services
- Active Directory
- Správa aplikací
- Instalace a konfigurace SW
- Správa MS serverů
- MS Office
- Audit SW (licencování)
- Znalost práce v síti - LAN/WAN/WiFi (Cisco výhodou)
- IT hardware

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 40000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek