PROGRAMÁTOR ROBOTŮ | AŽ 65 000 Kč | MOŽNOST PRÁCE V ZAHRANIČÍ

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Říkají ti něco slova jako KUKA, FANUC, případně jiný robotický systém a víš jak s nimi pracovat? Pak jsi náš člověk!

Hledáme šikovného člověka na pozici Programátora robotů, který chce využít své znalosti a nevadí mu cestovat.

Tvoje náplň práce bude:

- Programování průmyslových robotů KUKA, FANUC a ABB (programování trajektorií, programování komunikace s PLC a ostatními
periferiemi, ladění kvality, zkušební výroba, doprovod výroby do
předání zařízení zákazníkovi, příprava dokumentace)
- Komunikace s ostatními členy týmu
- Realizace projektů v rámci České republiky a Evropy

Požadavky

- Vzdělání technického směru (nejlépe elektrotechnika)
- Znalost programování průmyslových robotů výhodou
- Základní znalost NJ nebo AJ na úrovni práce s technickou dokumentací
- 100% zájem o obor, ochotu dále se vzdělávat
- Schopnost řešit problémy, spolehlivost, pečlivost
- Schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně
- Časová flexibilita, ochota cestovat (turnusy)
- Řidičský průkaz skupiny B
- Vhodné i pro absolventy

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 30000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek