Vložit inzerát

IT SPECIALISTA | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme IT SPECIALISTU pro výrobní firmu, který bude mít na starosti:
- zálohování dat v interním systému
- správu HW a SW (telefony, notebooky, správa uživatelských účtů apod.)
- správa sítí (LAN/WAN)
- podílení se na vývoji a zlepšování interního systému a jeho následné implementaci
- nákup HW, vystavování objednávek
- podpora uživatelů

Pozice je vhodná také pro absolventy, kteří mají chuť získat svou první praxi a chtějí převést své teoretické znalosti do praxe!

Pošlete nám svůj životopis nebo si zavolejte o více informací na 724 404 390.

Požadavky

- Vzdělání v oboru IT nebo relevantní praxe
- Středně pokročilá znalost AJ
- Základní znalost administrace serverů Windows a Linux
- Znalost práce s databázemi
- Základní znalost programování

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek