Vložit inzerát

VÝVOJÁŘ MOBILNÍCH APLIKACÍ | ABSOLVENTI POZOR

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Laká tě vývoj mobilních aplikací? Domluvíš se anglicky a hledáš práci v centru Českých Budějovic?

Pak nám pošli svůj životopis! My totiž hledáme JUNIOTNÍ VÝVOJÁŘE APLIKACÍ pro Andorid nebo iOS.

Čekat tě bude práce v kancelářích v centru Budějovic, samozřejmě s možností home officu.

Budeš se podílet na projektech od analýzy, přes vývoj a testování až po předání zákazníkovi. Tvým hlavním úkolem bude samozřejmě programování aplikací. Píšeme v jazyke Kotlin a Swift.
Zákazníky máme primárně v Čechách, ovšem máme za sebou již několik i zahraničních projektů.

Chcešs se dozvědět víc? Zavolej na číslo 724 404 390 nebo nám pošli svůj životopis.

Nástup možný ihned nebo dohodou.

Požadavky

- Středně pokročilá znalost AJ, alespoň úroveň B1
- AlespoŇ základní zkušenosti s programováním pro operační systém Android nebo iOS - pokud máš za sebou dokončený projekt, připoj informace o něm k životopisu! :- )
- Povědomí o principech UX Design

VÝHODOU BUDE zkušenost s testováním mobilních či webových alikací

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek