Vložit inzerát

SPRÁVCE KMENOVÝCH DAT V SAP

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Máte rádi samostatnou, precizní práci, komunikaci s lidmi a rádi byste využívali angličtinu?

Pošlete nám své anglické CV. Hledáme SPRÁVCE KMENOVÝCH DAT.

Co si pod tímto názvem představit?
- budete kontrolovat zadaná data v systému SAP, která se týkají materiálového hospodářství
- budete dbát na aktuálnost a správnost zadaných dat
- čekají Vás analýzy zadaných hodnot a informací a jejich následná interpretace vedení a dalším oddělením v rámci firmy
- budete se podílet na mezinárodních projektech a spolupracovat s kolegy ze zahraničí
- nemine Vás ani sledování vývoje zpracováných dat

Pokud by Vás bavilo pracovat v mezinárodním prostředí a využívat angličtinu pro denní komunikaci, tak už na nic nečekejte a pošlete nám svůj anglický životopis nebo si o více informací zavolejte na číslo 724 404 390.

Požadavky

- Velmi dobrá znalost SAP, znalost modulu MM bude velkou VÝHODOU
- Pokročilá znalost MS Office, zejména Excel
- Komunikativní znalost AJ na úrovni B2
- Velmi dobré komunikační dovednosti
- Analytické myšlení, schopnost práce s daty
- Pečlivost, samostatnost

Svůj životopis zasílejte v ANGLICKÉM JAZYCE

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 35000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek