Vložit inzerát

TECHNOLOG | výrobní společnost

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Do výrobní firmy hledáme technologa. Chceme člověka, který se rád pohybuje ve výrobě, má zkušenost s nastavováním procesů a pomůže nám nastavit výrobu tak, aby na sebe plynule navazovala, zkrátily se jednotlivé operace a ušetřil se materiál, čas i peníze. Však to znáš. :)
Když budeš ještě navíc komunikativní člověk, co rád všechny změny, které bude podnikat vysvětlí kolegům ve výrobě, bude to perfektní. Dostaneš svoji kancelář, ale většinu času budeš trávit ve výrobě. Pokud už teď víš, že ti to zní zajímavě, dej nám o sobě vědět.

A ještě ve shrnutí, tvá náplň práce:
- navrhování zlepšení neefektivních úseků výroby
- optimalizace výroby
- spolupráce napříč odděleními na zlepšování procesů
- analýza technické dokumentace a její zpracování

Požadavky

- Zkušenost z pozice technologa nebo procesního inženýra či lean specialisty ve výrobní firmě :)
- AJ komunikativní - budeš komunikovat denně
- znalost technické dokumentace

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 35000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek