Vložit inzerát

TÝM LEADER | Specialista digitalizace dokumentů

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Tým leader a specialista na digitalizaci dokumentů, tak přesně toho hledáme!
Jsme velká nadnárodní firma, 5 týdnů dovolené, kurzy, vzdělávání, supr kolektiv a další benefity jsou u nás samozřejmostí. :)

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT:
- vést svůj tým (6 žen, kde nastavíš metodiku práce, zavedeš ji do chodu a budeš školit
- budeš spolupracovat velmi úzce s našim IT odd na projektech a na vývoji nových funkcí systémů
- a v neposlední řadě budeš pracovat s dokumenty zákazníků, digitalizovat a spolupracovat na projektech s archívem a zákaznickou podatelnou

Požadavky

- Práce s MS Office (Vision, Planner, Access pro vás není neznámý)
- Excel
- Komunikativní angličtina - bez problému mluvíš
- zkušenost s vedením týmu
- Výhodou, nikoli podmínkou je znalost Power BI,aplikace z Kofax rodiny, Jira a Dory
- Výhodou orientace v IT prostředí
- řp.sk. B a občas vyjet na naše pobočky

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 0 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek