Vložit inzerát

PROGRAMÁTOR MOBILNÍCH A WEBOVÝCH APLIKACÍ

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jsi vývojář v C# a hledáš příležitost pro další profesní růst a rozvoj zaměřený na vývoj mobilních a webových aplikací?

Exkluzivně nabízíme pozici Programátor mobilních a webových aplikací do brněnské rodinné, ale rozrůstající se společnosti, kde individuální přístup, neformální atmosféra a přátelský kolektiv hraje prim!
Dostaneš prostor realizovat své nápady a myšlenky. Budeš mít příležitost pracovat pro společnost vyvíjející SW pro výrobní firmy, ale i komplexní ERP systémy.

Na čem budeš pracovat?
- Budeš realizovat aplikace pro mobilní telefony a weby
- Budeš pracovat na vývoji backendu a API pro mobilní a webové aplikace
- Můžeš také tvořit programátorskou dokumentaci
- Budeš dělat analýzu, návrh a vývoj webové i administrační části
- Budeš pracovat na rozšiřování a vylepšování funkčnosti
- Můžeš také pracovat v C# a vytvářet aplikace pro Windows
- Budeš pracovat s daty na SQL serveru
- Budeš analyzovat požadavky a navrhovat řešení

Výsledkem tvé práce budou "appky" webové stránky a jiné funkce systému a zároveň spokojení úživatelé.

Požadavky

Co by ti nemělo chybět?
- IT vzdělání úrovně SŠ/VŠ
- předcházející zkušenost a praxe s vývojem webových aplikací
- znalost programování v nějakém jazyce, nejlépe C#
- znalost SQL
- znalost anglického jazyka pro čtení technické dokumentace

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek