Vložit inzerát

PROGRAMÁTOR C# | ERP | 60 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš již zkušenost s programováním v C#? Umíš pracovat s SQL? Zajímají tě ERP systémy a vše okolo SW dodávaných do výrobních společností?

Exkluzivně nabízíme pozici Programátor C# do brněnské rodinné, ale rozrůstající se společnosti, kde individuální přístup, neformální atmosféra a přátelský kolektiv hraje prim!
Dostaneš prostor realizovat své nápady a myšlenky. Budeš mít příležitost pracovat pro společnost vyvíjející SW pro výrobní firmy, ale i komplexní ERP systémy.

Na čem budeš pracovat?
- budeš realizovat uživatelské rozhraní aplikací
- budeš pracovat s daty na SQL serveru
- budeš analyzovat požadavky a navrhovat řešení

Požadavky

Co by ti nemělo chybět?
- IT vzdělání úrovně SŠ/VŠ
- předchozí zkušenost práce s C#
- znalost SQL
- znalost anglického jazyka pro čtení technické dokumentace

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek