Vložit inzerát

REFERENT NÁKUPU S NĚMČINOU | PROSTĚJOV

Olomouc (Olomoucký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

- zpracování interních požadavků a poptávek
- vystavování objednávek
- vyhledávání nových dodavatelů v ČR i v zahraničí a optimalizace stávajícího dodavatelského portfolia
- spolupráce a komunikace s dodavateli, vyjednávání ročních obchodních podmínek včetně uzavírání smluv
- podpora při řešení reklamací s dodavateli v případě eskalace a hodnocení dodavatelů
- kontrola průběhu dodávek, sledování dodacích termínů v souladu s interními předpisy
- rozvoj a implementace globální nákupní strategie dle materiálových skupin
- komunikace a spolupráce s centrálním nákupem

Požadavky

- zkušenosti v oblasti nákupu (ideálně v mezinárodní firmě)
- zkušenosti se systémem SAP výhodou
- dobrá znalost angličtiny– komunikace slovem i písmem
- řidičský průkaz skupiny B

Místo pracoviště

Prostějov

Informace o pozici

  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek