Vložit inzerát

ZÁSTUPCE ŘEDITELE - STAVEBNICTVÍ

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro významného klienta hledáme ZÁSTUPCE ŘEDITELE CONSTRUCTION managementu!

Co vás bude na této pozici čekat?

- řízení a koordinace účastníků týmu řízení výstavby zejména technických dozorů, technika BOZP / koordinátora bezpečnosti výstavby a asistentky
- zodpovědnost za řádné proškolení všech účastníků týmu řízení výstavby ohledně bezpečnosti práce
- zodpovědnost za to, že dodavatelé nominují oprávněné osoby zodpovědné za bezpečnost práce při pracích prováděných dodavatelem
- zodpovědnost za provádění pravidelných kontrol bezpečnosti práce, za okamžité postihy s písemným vyrozuměním i pozastavením prací v případě nedodržování bezpečnosti práce, ale i při nedodržování ochrany životního prostředí a majetku,
- zodpovědnost za zřízení zařízení staveniště se všemi potřebnými povoleními a dokumenty,
- zodpovědnost za předávání pokynů k pracím a za přebírání ukončených prací i s dokladovou komunikací (certifikáty, prohlášení o shodě, as-built dokumentace a zaměření)
- zodpovědnost za průběh výstavby dle projektové dokumentace, dle požadavků a podmínek z vyjádření veřejnoprávních orgánů
- provádění kontroly subdodávek a vyhodnocení subdodavatelů
- zodpovědnost za časový průběh výstavby dle harmonogramu

Požadavky

- VŠ / SŠ technického směru (stavební)
- Praxe na obdobné pozici ideálně 4-5 let
- znalost povolovacích procesů
- MS Office, MS Project a AutoCad – výhodou
- Anglický jazyk - B2
- řidičský průkaz – skupina "B"
- odpovědnost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, komunikativnost.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek