Vložit inzerát

REFERENT ODBYTU| ZÁKAZNICKÝ SERVIS| OLOMOUC

Olomouc (Olomoucký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš SŠ vzdělání ekonomického směru a již zkušenosti z obdobné pozice? Domluvíš se plynule anglicky?
Tak mi dej vědět!

Náplň práce:
- příjem objednávek zahraničních zákazníků
- zadávání objednávek do systému
- komunikace se zákazníky v AJ
- příprava a kontrola výdajových listů, CMR, jejich kompletace s fakturami vydanými, odeslání
- zpracování celního procesu dodávek zahraničním zákazníkům, správné náležitosti dokumenů, fakturace, DUZP, archivace
- koordinace přesunů zásob pro zahraniční zákazníky mezi sklady

Požadavky

- min. SŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru
- zkušenosti z obdobné pozice alespoň 3 roky
- komunikativní znalost AJ (denní komunikace se zahraničními zákazníky)
- pokročilá znalost Excelu
- znalost práce v SAP výhodou

Místo pracoviště

Olomouc

Informace o pozici

  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 38000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek