Vložit inzerát

MANUFACTURING EXECUTIVE SYSTEM SPECIALIST

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Do společnosti se sídlem v Klášterci nad Ohří, hledám Specialistu MES.Vyznáš se v oblasti řídících a automatizačních systémů? Pak hledám právě Tebe.

Co specialist MES dělá:

Poskytuje služby MES konzultanta a administruje systém
Navrhuje systém, definuje požadavky na systém a vytváří integrační specifikace vč. zajištění nacenění
Řízení projektů a koordinace dodavatelů zařízení
Nasazení systému na výrobní linky
Systém testování, případy užití, provedení funkčních a akceptačních testů, zajištění „připravenosti k použití“
Investigace a řešení problémů, servisní a změnový management, podpora zlepšování
Interní a externí komunikace

Požadavky

Zkušenosti s implementací MES programů a procesů (data, recepty, objednávky, trasování, propojenost, …)
Zákaznicky a servisně orientovaný, osobní odpovědnost, týmový hráč, schopnost pracovat s globálními týmy
Znalost práce s SW systémy plánování pro výrobní procesy, propojení MES s ERP
Znalost řídících a automatizačních systémů
SŠ nebo VŠ vzdělání v oblasti IT nebo automatizace
AJ znalost úrovně B2, NJ výhodou
Řidičský průkaz sk. B

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 55000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek