Vložit inzerát

Compliance Specialist

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

POZICE: Zkušený poradce v oblasti interních předpisů.

FIRMA: Rodinné, přátelské pracovní prostředí.

Perspektivní oblast.

Činnosti v rámci právní a compliance agendy:
- kontrolní činnosti - draftování vnitřních předpisů;
- nastavování vnitřních procesů a postupů;
- kontrola outsourcingu;
- provádění dohlídek na místě u dodavatelů a klientů;
- příprava podkladů pro jednání vedoucích orgánů společnosti;
- činnosti v rámci AML agendy;
- připomínkování smluvních dokumentů;
- příprava podkladů pro jednání s regulátorem.

Požadavky

IDEÁLNÍ KANDIDÁT splňuje tyto požadavky-
- ekonomické nebo ekonomicko-právní vzdělání;
- alespoň krátkou praxi v bankovnictví nebo v jiné finanční
- schopnost samostatně analyzovat relevantní právní normy;
- schopnost samostatně „draftovat“ smlouvy, interní předpisy a různá podání.
Výhodou je:
- znalost pravidel „lean six sigma“;
- znalost principů procesního řízení;
- znalost pravidel provádění auditních a „due diligence“ kontrol a dohlídek.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Právní služby, Služby
  • Plat: Od 70000 CZK do 85000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek