Vložit inzerát

DATOVÝ SPECIALISTA - PLNÝ HOME OFFICE

Zlín (Zlínský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jsi machr na data? Máš VŠ vzdělání v oboru a ovládáš angličtinu?
Neváhej a ozvi se nám! Právě hledáme DATOVÉHO SPECIALISTU!

Náplň práce:
* analýza dat z firemních databází za účelem vylepšení zpracování inženýrské práce, rozhodování a detekce anomálií
* posuzování účinnosti a přesnosti nových zdrojů dat a technik sběru dat
* použití prediktivního modelování ke zlepšení výnosu a údržby
* vývoj vlastních datových modelů a algoritmů pro datové sady
* vývoj metodiky testování kvality modelu
* vývoj procesů a nástrojů pro monitorování a analýzu výkonu modelu a přesnosti dat
* spolupráce s týmy, implementace modelů, sledování výsledků

Požadavky

* VŠ vzdělání v IT, statistice, matematice nebo jiném kvantitativním oboru
* komunikativní znalost AJ
* pokročilá znalost algoritmů a statistiky strojového učení (regrese, simulace, analýza scénářů, modelování, klastrování, rozhodovací stromy, neurální sítě atd.)
* statistické a datové techniky (GLM/Regression, SVM, ResNet18, Random Forest, Boosting, Trees, Text Mining, atd.)
* ETL/ELT, datové inženýrství a modelování se strukturovanými, polostrukturovanými a nestrukturovanými daty
* kódování v různých jazycích jako jsou Java, C, C ++, JavaScript
* znalost Python, R, SQL, Oracle, MS SQL Server, Snowflake
* znalost Spark, DataBricks, ML Flow, Kafka
* znalost Pytorch & Torch, TensorFlow, Caffe, Gurobi
* znalost MS Azure, Google, AWS S3
* práce s nástroji Business Intelligence a vizualizace (Qlik, Tableau, Spotfire, MS PowerBI atd.)

Místo pracoviště

Napajedla

Informace o pozici

  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 60000 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek