Vložit inzerát

Dopravní Technolog / Absolventi Vítáni !

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme nadšeného profesionála, který má vášeň pro dopravní inženýrství a touhu přispět k vývoji našeho dopravního systému. Pokud jste osobou, která se nebojí výzev a má chuť se učit a růst v dynamickém a inovativním prostředí, pak byste mohl být právě ten, koho hledáme!

Náplň práce:

Analýza stávajícího stavu dopravní infrastruktury
Navrhování technického řešení, zajišťování jeho správnosti
Návrh opatření pro zvýšení kapacity stávajících tratí
Shromažďování, třídění a analyzování potřebných dat
Práce na velkých železničních projektech, včetně vysokorychlostních tratí ve všech fázích projektové dokumentace

Požadavky

SŠ nebo VŠ vzdělání dopravního oboru
Zájem o obor stavitelství a chuť se dále rozvíjet
Zkušenosti v oboru jsou výhodou
Znalost AutoCADu nebo Microstationu je výhodou, ale jsme připraveni zaškolit i začátečníky
Pozice je vhodná pro absolventy i zkušené osoby

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek