Vložit inzerát

INFRASTRUCTURE OPERATIONS ENGINEER | BRNO

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenosti se správou serverů, zvládáš bez problémů komunikovat anglicky a nevadí Ti práce v nepřetržitém provozu? Pak neváhej a pošli nám svůj životopis!

Jak bude Tvá práce vypadat?
- Budeš mít na starosti životní cyklus správy incidentů infrastruktury od monitorování až po jejich řešení
- Sledovat a řešit problémy a události týkající se produkčních aplikací, systémů, cloudů a sítí
- Vést proces řešení problémů a v případě potřeby přivolat odborníka na danou problematiku
- Úzce spolupracovat s ostatními týmy napříč celým světem
- Pracovat s ticketovacím systémem a dokumentace

Požadavky

↪️ angličtina na komunikativní úrovni
↪️ správa OS Windows a Linux
↪️ znalost cloud technologií (AWS, Azure, GCP)
↪️ zkušenost s virtualizací a implementací cloudu (VMware, Proxmox, KVM, Hyper-V, WSL)
↪️ zkušenost s konceptem IAAC (Ansible, Terraform, Puppet, Pulumi)
↪️ znalost síťových principů (firewall, switche, loadbalancery aj.)
↪️ praxe na podobné pozici alespoň 2 rok

↪️ výhodou jsou znalosti skriptovacích jazyků (Powershell nebo Python) a kontejnerizace

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 55000 CZK do 85000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek